حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اظهارات سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات درباره همدردی با مردم به دلیل وضعیت اقتصادی و معیشتی جامعه، اظهار داشت: فرار رو به جلو و روحیه نفاق و طلبکاری از ویژگی‌های انسان‌های چند چهره است؛ در طول تاریخ از این نمونه رفتارها زیاد سراغ داریم؛ در دنیای فعلی هم برخی مستکبران که خودشان اسباب قتل، کشتار، جرم و جنایت را فراهم می‌کنند بعد از انجام کار اشک تمساح می‌ریزند.

وی افزود: اشک تمساح ریختن آقای خاتمی در شرایط فعلی، ناشی از ۸ سال فریب مردم توسط او و دوستانش در ۸ سال دولت حسن روحانی و در دولت اصلاحات است؛ وقتی خاتمی رئیس دولت اصلاحات بود تنها چیزی که در آن دولت ندیدیم برنامه‌ریزی، تدبیر، دلسوزی و کار برای مردم بود.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: اصلاح‌طلبان و شخص سیدمحمد خاتمی نه تنها حق ندارد اشک تمساح بریزد بلکه حتی حق ندارد با رفتارهای منافقانه خود را دلسوز مردم بداند؛ رئیس دولت اصلاحات باید در جایگاه متهم نشسته و پاسخ دزدیدن اعتماد مردم را بدهد چرا که همدستان خاتمی از اعتماد مردم سوء استفاده کرده و این اعتماد را سرقت کرده‌اند؛ این اعتماد توسط یکسری سلبریتی نازپرورده و رانت‌خوار و دزد انجام شد که هزینه تبلیغات سوء و فریب مردم را به جیب آنها ریخته شد و آنها اسباب فریب مردم را فراهم کردند.

وی گفت: اصلاح‌طلبان فکر می‌کنند با ابزارهای جدید می‌توانند مردم را فریب بدهند و با آن کار آبروی از دست رفته‌شان را بدست آورند.

وی گفت: به خاتمی می‌گویم که دوران فریفتن و اشک تمساح ریختن و گول زدن‌های مردم گذشته است و بهتر است به جای فرار رو به جلو و عوام‌فریبی و انتشار پیام نوروزی پاسخگو باشد که چه کسی دلار ۳ هزار تومانی را به بالای ۲۵ هزار تومان رسانده است و توضیح دهد چه کسی باعث شد مردم در ابتدایی‌ترین موضوعات معیشتی خود مانند مرغ و روغن در بمانند و برای تهیه آن باید ساعت‌ها در صف بمانند.

وی گفت: ‌سیدمحمد خاتمی بایستی توضیح دهد که چه کسی منجر به تخریب سرمایه و تدابیر انقلاب اسلامی شد در حالی که این تدابیر منجر به خودکفا شدن کشور و تأمین شغل، مسکن و ازدواج جوانان و ساماندهی آنها شده بود اما اصلاح‌طلبان سدی مقابل این خودکفایی ایجاد کردند و حتی هموطنان‌مان دیگر نمی‌توانند حتی یک متر آپارتمان و خانه بخرند و سرپناه داشتن برای جوانان آرزو شده است.

وی گفت: خاتمی نباید فریب‌های گذشته و دروغ‌های پیشین را که سالیان سال برای مردم بازگو می‌کرد را مجددا تکرار کند و بهتر است به جای این کارها به درگاه خداوند متعال استغفار کرده و جبران خطاهای گذشته را داشته باشد.

انتهای پیام/