جنبش دانشجویی-مردمی « نه به FATF » در واکنش به شیطنت رسانه‌های حامی FATF اسامی بیش از ۴ هزار نفر از امضاکنندگان نامه به شورای نگهبان پیرامون عدم تصویب CFT را منتشر کرد. بنابراین گزارش، این جنبش در روزهای گذشته طی نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان خواستار عدم تایید لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) شد و مدعی شد که این نامه به امضای  ۴۰۰۰ هزار نفر از از دانشگاهیان، حوزویان، فعالین عرصه فرهنگی و اقشار مختلف مردم رسیده است.

 با انتشار این نامه برخی رسانه‌های حامی دولت با انتشار اخباری با عنوان« نامه بدون اسم به شورای نگهبان برای تصویب نکردن CFT» به گونه‌ای القا کردند که این نامه توسط ۴۰۰۰ هزار نفر اعلام شده، امضا نشده است. این رسانه‌ها اعلام کردند که تاکنون اسامی افراد امضاکننده اعلام نشده و انتظار می رود در راستای شفاف سازی هرچه زودتر این اسامی اعلام شوند. بر همین اساس و با توجه به شیطنت‌های صورت گرفته تصمیم گرفتیم اسامی امضا کنندگان این نامه که بیش از ۴۰۰۰ هزار نفر هم هستند را منتشر کنیم.

گفتنی است تخریب منتقدان به سیاست‌های دولت و مسائلی مانند CFT موضوع جدیدی نیست و در گذشته نیز این موضوع به صورت هدفمند و سازماندهی شده انجام شده است. لازم به ذکر است، برای مشاهده اسامی امضا کنندگان نامه می توانید از اینجا اقدام کنید.

لینک به منبع/

همچنین بخوانید:  وزیر دفاع: آمریکا یاغی‌گری می‌کند