آئین رونمایی از کتاب زندگی‌نامه شهید مهدی زین‌الدین با عنوان «تنها زیر باران» در خانه موزه شهیدان زین‌الدین برگزار شد. این مراسم با حضور خانواده شهیدان زین‌الدین، کاجی و فتوحی از سرداران جنگ تحمیلی، بیطرفان معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم، مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، برخی از مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

نویسنده کتاب تنها زیر باران در این مراسم، اظهار داشت: کتاب تنها زیر باران حاصل بیش از ۱۰۰ مصاحبه بوده و بیش از ۸۰ درصد این کتاب توسط مصاحبه‌های تولیدی توسط نگارندگان این کتاب است و از کتاب‌های دیگری که پیرامون شهید مهدی زین‌الدین نوشته‌شده نیز در این کتاب استفاده‌شده است. مهدی قربانی با بیان اینکه این کتاب روایتگر جامع و کامل زندگی شهید مهدی زین‌الدین است افزود: کسانی که شهید مهدی زین‌الدین را می‌شناسند ممکن بوده نواقص و ایراداتی از این کتاب بگیرند و خاطراتی ممکن است از شهید وجود داشته که در این کتاب ذکر نشده است که در چاپ‌های بعدی نواقص رفع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این کتاب از شهید مجید زین‌الدین نیز توضیحاتی ارائه‌شده است زیرا ایشان برادر گرامی شهید مهدی زین‌الدین بوده و بخش مهمی از زندگی ایشان را تشکیل می‌دهند. قربانی ادامه داد: کتاب تنها زیر باران سیری روایی دارد و این کتاب به صورت روایت از خانواده، دوستان و همرزمان شهید زین‌الدین پیرامون دوران بدو کودکی تا شهادت ایشان سیر جامعی را ارائه می‌دهد.

لینک به منبع/

همچنین بخوانید:  سایه سنگین اینستاگرام بر پیکر سینمای ایران